Studio 

Lokal jest bardzo słoneczny, przestronny i cieplutki. Dodatkowo mam zamontowane ogrzewanie podłogowe, więc małym modelom nie będzie zimno w bose stópki 😉 Duży plus to wydzielone strefy dla fotografii: noworodkowej, rodzinnej oraz dziecięcej, poczekalnia (kącik zabaw wyposażony w edukacyjne zabawki Fisher Price). Obszerna garderoba, która kryje wiele cudowności. Ekspozycje i scenki zmieniają się adekwatnie do pór roku, świąt, okoliczności.

O mnie

Witaj!

Jeśli nie miałeś jeszcze okazji mnie poznać osobiście, to właśnie dziś chciałabym napisać kilka słów o sobie. Mam na imię Beata i jestem fotografem. Wykonuję sesje dziecięce, rodzinne, noworodkowe, ciążowe i kobiece. Od ponad czterech lat również pracuję jako fotograf szkolno – przedszkolny. 

Aparat jest przedłużeniem mojej ręki. Każda codzienna sytuacja jest dla mnie okazją do zrobienia niepowtarzalnego zdjęcia, każdy moment z dziećmi uważam za warty utrwalenia, a każdy szczegół warty zapamiętania. 
Patrząc na moje zdjęcia pewnie nie przyszło ci do głowy, że wiele z tych dzieci się wstydziło, płakało, było nieufne, zmęczone albo wręcz przeciwne, dość figlarne. Dlatego nie stresujcie się, gdy przychodzicie z maluchem do mnie na sesję. Ja doskonale wiem, że każde dziecko jest inne i jak różnych reakcji należy się spodziewać, gdyż sama jestem mamą trójki dzieci.
Każde z nich zasługuje na szacunek - nigdy się nie spieszę, ani nie poganiam malucha. Często za to się wspólnie bawimy, opowiadamy śmieszne historie i stroimy głupie miny, a wszystko po to, aby przełamać pierwsze lody z moim małym modelem. Pozwalam nawet dziecku na wykonanie zdjęcia moim sprzętem i obejrzeniu efektów na wyświetlaczu. 
A po pozowaniu na dziecko zawsze czeka mała nagroda!

Ważna informacja!

Firma Beata Merło Fotografia i Grafika funkcjonuje pod obecną nazwą od dnia 01.08.2018 r. 

Wcześniej funkcjonowała pod nazwą Beemer Photography Beata Merło. 

Opinie

Bardzo mi miło, że dotarłeś do tego miejsca. Oznacza to, że chciałeś dowiedzieć się o mnie więcej.  Aby Ci to jeszcze bardziej ułatwić, poniżej przytoczyłam kilka wypowiedzi osób, które już skorzystały z moich usług. Wystarczy wejść na mojego facebooka, aby samemu się przekonać. 

"Bardzo polecam. Pani Beata jest ciepłą, energiczną i bardzo miłą osobą ze świetnym podejściem do dzieci (maluszków oraz tych większych). Stylizacje zaplanowane i z pomysłem). Realizacja zamówionych zdjęć ekspresowa. Nasza sesja przebiegła w bardzo fajnej, zrelaksowanej atmosferze."

Dana Cz.

 

"Bardzo polecam. Dobry kontakt z dziećmi , dużo gadżetów. Na drugi dzień miałam zdjęcia. Na pewno nie będą to ostatnie zdjęcia."

Ula L.

"Miałam okazję towarzyszyć Pani Beacie podczas sesji jako makijazystka i jestem pod wrażeniem Jej profesjonalizmu, empatii podejścia do dzieciaczkow. Atmosfera jaka wprowadza Pani Beata podczas sesji sprawia, że Klienci czują się bezpiecznie i przełamuja swoje ograniczenia w pozowaniu zdjęć. Polecam, widziałam jak Pani Beata się angażuje i dokłada wszelkich starań aby Klienci mieli w czym wybierać :)))"

Anna J.

 

"Polecam gorąco! Zdjęcia super, miła i przyjazna atmosfera;-) Gadżety do sesji świetne."

Magda P.

 

"Miłe i profesjonalne podejście do dzieci, zdjęcia szybko dostarczone i dlatego daję wielką PIĄTKĘ."

Anna Dz.

 

"Kochani, poznałam Beatę kiedy rok temu robiła sesję komunijną mojej córeczce. Po prawie roku czasu kiedy życie zawaliło się nam i choroba nowotworowa mojego dwuletniego synka wyrwała nas ze spokojnego życia poprosiłam Beatę o pomoc. Potrzebowaliśmy zdjęcia na plakaty i ulotki, bez żadnego problemu Beata do nas przyjechała i zrobiła to w pełni profesjonalnie. Od tego czasu jest ciągle przy nas. tak po prostu. Wspiera nasze akcje charytatywne dla Tymka. Jest cudownym człowiekiem i niesamowitym profesjonalistą z niesamowitym podejściem do dzieci. Dziękujemy ze jesteś z nami ♥ ♥ ♥"

Anna Sz.

 

"Serdecznie polecam Panią Beatę:) sesja zdjęciowa odbyła się u nas w domu, 
p. Beata była swietnie przygotowana pod względem sprzętu oraz rekwizytów:) szybko złapała kontrakt ze starszym synem ( 3 latka) który bardzo chętnie pozował do zdjęć i wspaniale zajęła sie na planie zdjęciowym naszą 2 mc córeczką:) 
Już myślimy o kolejnej sesji - tym razem w plenerze i oczywiście z p. Beatą:)"

Anna S.

Więcej opinii znajdziesz na moim funpage na Facebook. 

  • Beata Merło Fotografia - Wrocław
  • Beata Merło Fotografia
  • You Tube